SNOWTUBING

SNOWTUBING

Urządzenie rozrywkowe-rekreacyjne. Konstrukcja toru prostego składa się z obrzeży z blachy stalowej gr 0,7 mm, połączonych ze sobą za pomocą stalowych płaskowników co 2 mb. Pomiędzy obrzeża oraz bezpośrednio na nie układa się specjalną matę poślizgową odporną na czynniki zewnętrzne. 

Całość urządzenia montowane jest na przygotowanym gruncie wyłożonym wcześniej geowłókniną z punktowym kotwieniem do gruntu. Urządzenie dzięki konstrukcji modułowej jest stosunkowo łatwo demontowalne, przez co można je łatwo przenieść w dowolne miejsce.

Elementem podnoszącym atrakcyjność torów tubingsystem są specjalnie zaprojektowane i zmontowane zakręty. Zakręt zbudowany jest z elementów konstrukcji stalowej o dł 1,80 m, z regulacja teleskopową pochylenia w zakresie od 1,15 m do 1,50 m, materacy ochronnych i wyłożonych matą poślizgową Tor prosty oraz zakręty stanowią całość urządzenia rekreacyjnego służącego do kierunkowego zjazdu na pontonach przez cały rok.

Gwarancja 2 lata.  Na urządzenia tubingsystem wydaje się deklarację zgodności z normami bezpieczeństwa, atest na nawierzchnie poślizgowe. Przewidywany czas użytkowania 20 lat Tor pontonowy nie stanowi budowli w myśl przepisów prawa budowlanego i nie jest wymagana ani zgoda na budowę ani jakiekolwiek zgłoszenie.

Skocz do góry
Facebook